O Szukajlokum.pl

Szukajlokum.pl to internetowy serwis z ogłoszeniami sprzedaży i wynajmu nieruchomości. W naszym serwisie znajdują się oferty biur nieruchomości, ofert bezpośrednio od samych właścicieli jaki i firm deweloperskich. Każda z agencji nieruchomości oraz fimy deweloperskie po rejestracji może umieścić wizytówkę swojej firmy w katalogu.

Szukajlokum.pl pozwala użytkownikom a przegląd i dodawanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu różnych nieruchomości. W serwisie znajdziesz mieszkania, domy, lokale i budynki użytkowe oraz działki.

Ogłoszeniodawcom zapewniamy dotarcie z ofertą do dużej liczby zainteresowanych odbiorców. Poszukującym nieruchomości gwarantujemy stale powiększającą się bazę ogłoszeń sprzedaży lub wynajmu nowych mieszkań i lokali z rynku wtórnego oraz firm i usług działających w branży.

Właścicielem serwisu SZUKAJLOKUM.PL jest:

VHN sp. z o.o.

ul. Gliwicka 35
42-600 Tarnowskie Góry

VHN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Gliwicka 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numer KRS 0000790022, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6452561131, oraz numer REGON: 383347422.

Informacje dodatkowe

Podstrony...