Dom blisko jeziora Łętowskiego, Gwiazdowo, Sławno

Lokalizacja

 • Sławno
 • ,
 • zachodniopomorskie
 • las, góry, jezioro, rzeka, morze, park

Cena i powierzchnia

 • Cena680 000 PLN
 • Powierzchnia350 m2  (użytkowa 350 m2 )

Opis

Dom 350 m2 na działce 5000 m2 w miejscowości Gwiazdowo pod Sławnem nad Jeziorem Łętowskim.
Ein 350 m2 großes Haus auf einem 5000 m2 großen Grundstück in Gwiazdowo bei Sławno am Łętowskie-See.

A house of 350 m2 on a plot of 5000 m2 in Gwiazdowo near Sławno on Lake Łętowskie.
Дом 350 м2 на участке 5000 м2 в Гвяздово рядом со Славно на Лентовском озере.
Ett 350 m2 stort hus på en 5000 m2 stor tomt i Gwiazdowo nära Sławno vid sjön Łętowskie.

Oferta 48/9434/ODS. Na sprzedaż ładnie położony, duży dom w miejscowości Gwiazdowo pod Sławnem w Zachodniopomorskim. Jest to duży, obszerny dom, solidnie wybudowany na olbrzymiej działce 0,5 ha. Dom jest posadowiony na początku działki, która w ilości ok 2000 m2 jest ogrodzona, zadbana i całkowicie zagospodarowana. Na działce znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy, architektura ogrodowa, liczne drzewa owocowe, krzewy, nasadzenia różnych roślin ozdobnych. Jest to piękne, przyjazne miejsce. Pozostała część działki jest w formie pola na której właściciele uprawiają warzywa, owoce i hodują pszczoły. Teren jest z przeznaczeniem budowlanym.
Posesja jest w miejscowości Gwiazdowo, zaraz za skrętem na Gwiazdówko. W Sławnie, z drogi Szczecin - Gdańsk, skręca się na Pomiłowo a następnie w lewo na Łętowo w kierunku jeziora Łętowskiego. W Gwiazdowie należy jechać prosto w kierunku Żukowa ( Łętowa ). Dojazd jest bezpośrednio z drogi Gminnej asfaltowej. Tylko 3 km jest do Jeziora Łętowskiego, chronionego obszaru przyrody z fantastycznym ptactwem, rybami i przepięknym krajobrazem.  
Dom ma olbrzymi potencjał. Jest zbudowany z solidnych, mocnych materiałów, mury są wymurowane z dwóch warstw cegły czerwonej z przerwą delatacyjną i dodatkowo ocieplone zewnętrznie. Stropy są solidnie zbrojone metoda tradycyjną. Dach nie cale 2 lata temu przeszedł gruntowny remont.
Dom jest podpiwniczony. Piwnice są bardzo duże, wysokie na 2,20 m. Mieści się w nich kotłownia z nowym piecem na Pellet, skład opalu, i inne pomieszczenia. Powierzchnia piwnic wynosi ok 80 m2 ! ( kotłownia 21 m2, wejście do piwnic i ciągi komunikacyjne 14 m2, piwnica gospodarcza 15 m2, piwnica dodatkowa 14 m2, skład opału 20 m2). 
Dom jest tak zrobiony, że na parterze są dwa wejścia po lewej i prawej stronie budynku. Poza tym jest wejście od ogrodu, czyli od tyłu budynku.
Wejście po prawej stronie jest z zewnętrzną antresolą ( do plotkowania z sąsiadami ) i prowadzi do mieszkania z kuchnią, łazienką, osobnym WC, trzema sypialniami i wyjściem na ogród. Wejście po lewej stronie domu prowadzi do mieszkania z dwoma pokojami, kuchnią i łazienką.
Oba mieszkania na dole są połączone niezależnymi schodami z górą domu, na której jest niezależna część mieszkalna z pokojami, łazienką i kuchnią oraz dużym słonecznym tarasem do picia porannej kawy. 
Mieszkalna góra jest łącznikiem między dwoma częściami mieszkalnymi na dole. Na górę prowadzą niezależne schody z części lewej i niezależne schody z części prawej na dole. Z góry można więc zejść do części mieszkalnej znajdującej się  przy wejściu prawym lub do części znajdującej się przy wejściu lewym.
Wszystkie pokoje na górze i na dole są jasne, przestronne i ustawne. Poza pokojami, kuchniami i łazienkami w domu są liczne dodatkowe pomieszczenia jak: spiżarnie przy kuchniach, poręczne magazynki i schowki pod schodami. 
Cały dom jest wykończony w drewnie. Ściany, sufity są wykończone boazeria z drewna, wnęki drzwi wykonane są z drewna wręcz ze sztukatorską dokładnością. Całość sprawia przytulne, ciepłe wrażenie. W domu panuje przyjazny klimat naturalnych barw i kształtów. Na piętrze jest wyjście na duży obszerny taras z którego rozciąga się piękny widok na ogród i pobliska okolicę.    
Prawdziwym rarytasem nieruchomości jest działka. Duża na 5000 m2 ( 0,50 ha ), ogrodzona w części ok.2000 m2, na której są elementy architektury ogrodowej, duży stacjonarny grill, mała wędzarnia, budynki gospodarcze, liczne rozrośnięte drzewa owocowe, orzechy, krzewy i bujne rośliny ozdobne. Tu jest też pokaźny budynek gospodarczy pięknie obrośnięty bluszczem. Panuje tu naturalny spokój i harmonia przyrody. Za terenem ogrodzonym jest ok.3000 m2 pola z ogródkiem warzywnym, krzewami owocowymi i pasieka pszczelarską. 
Cała działka jest w kształcie prostokąta o regularnych kształtach i przeznaczona do rozbudowy. 
Dom jest ogrzewany za pomocą pieca na Pellet. Piec został wymieniony ok 2 lata temu. Znajduje się w piwnicy budynku. Instalacja CO jest żeliwna, starszego typu. W instalacji ciepłej wody są dwa bojlery na ciepła wodę. Wg informacji od właścicieli koszt roczny ogrzewania domu i ciepłej wody wynosi niecałe 6 tys zł ( ok. 500 zł w rozbiciu na miesiące ) i zapewnia całkowity komfort ciepła w zimie i ciepłej wody użytkowej przez cały rok. W kuchniach znajdują się kuchenki indukcyjne na prąd oraz kuchnie węglowe starego typu aby żyć w zgodzie z naturą. 
Cała nieruchomość jest wspaniałą alternatywną dla zabudowy miejskiej. Duże przestrzenie, przyroda u progu domu i duża działka z szerokimi możliwościami zabudowy lub rozbudowy ( cały grunt jest budowlany ! ).   
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. 
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Jezioro Łętowskie znajduje się ok. 15 km od Sławna ( ok. 3 km od Gwiazdowa ), jest to obszar chronionego krajobrazu z lęgowiskiem wielu gatunków pięknych ptaków: orła bielika, rybołowa, bąka, perkoza, czy błotniaka stawowego.  Na północno - zachodnim brzegu we wsi Łętowo, jest plaża, którą zbudowano z piasku dowiezionego specjalnie z Ustki. Na plaży jest nowy, długi na 120 m pomost, wiata, plac zabaw, miejsce na ognisko, bar, pole namiotowe i toalety z bieżącą wodą. Jezioro i jego obrzeże jest objęte strefa ciszy.

Angebot 48/9434/ODS. Zu verkaufen schön gelegenes, großes Haus in Gwiazdowo bei Sławno in der Woiwodschaft Zachodniopomorskie. Dies ist ein großes, geräumiges Haus, solide gebaut auf einem riesigen Grundstück von 0,5 Hektar. Das Haus befindet sich am Anfang des ca. 2000 m2 großen, eingezäunten, gepflegten und komplett begrünten Grundstücks. Auf dem Grundstück befindet sich zusätzlich ein Nebengebäude, Gartenarchitektur, zahlreiche Obstbäume, Sträucher, Anpflanzungen von verschiedenen Zierpflanzen. Es ist ein schöner, freundlicher Ort. Der Rest des Grundstücks ist in Form eines Feldes, auf dem die Eigentümer Gemüse und Obst anbauen und Bienen halten. Das Gebiet ist als Baugebiet ausgewiesen.
Das Objekt befindet sich in Gwiazdowo, gleich nach der Abzweigung nach Gwiazdówko, etwa 10-12 km von Sławno entfernt. In Sławno, von der Straße Szczecin - Gdańsk, biegen Sie nach Pomiłowo und dann links nach Łętowo in Richtung Łętowskie See ab. In Gwiazdowo fahren Sie geradeaus in Richtung Żukowo ( Łętowa ). Die Zufahrt erfolgt direkt von der gemeinschaftlichen Asphaltstraße. Es sind nur 3 km bis zum Lêtowski-See, einem Naturschutzgebiet mit fantastischen Vögeln, Fischen und einer schönen Landschaft.
Das Haus hat enormes Potenzial. Es ist aus soliden, starken Materialien gebaut, die Wände sind aus zwei Schichten roter Ziegel mit Entlüftungspausen gebaut und zusätzlich von außen isoliert. Die Decken sind nach der traditionellen Methode massiv verstärkt. Das Dach wurde vor weniger als 2 Jahren einer größeren Renovierung unterzogen.
Das Haus ist untergepfeift. Die Keller sind sehr groß, mit 2,20 m hoch. Sie beherbergen einen Kesselraum mit einem neuen Pelletofen, einer Opalzusammensetzung und anderen Räumen. Die Kellerfläche beträgt ca. 80 m2 ! (Kesselraum 21 m2, Eingang zu Kellern und Verkehrsknotenpunkten 14 m2, Wirtschaftskeller 15 m2, Zusatzkeller 14 m2, Brennzusammensetzung 20 m2).
Das Haus ist so fertig, dass es im Erdgeschoss zwei Eingänge auf der linken und rechten Seite des Gebäudes gibt. Darüber hinaus gibt es einen Eingang vom Garten, d. h. von der Rückseite des Gebäudes.
Der Eingang auf der rechten Seite ist mit einem äußeren Zwischengeschoss (zum Klatschen mit Nachbarn ) und führt zu einer Wohnung mit Küche, Bad, separatem WC, drei Schlafzimmern und Gartenausgang. Der Eingang auf der linken Seite des Hauses führt zu einer Zwei-Zimmer-Wohnung, Küche und Bad.
Die beiden Wohnungen im Erdgeschoss sind durch eine unabhängige Treppe mit dem Berg des Hauses verbunden, wo es einen unabhängigen Wohnbereich mit Zimmern, Bad und Küche und eine große Sonnenterrasse zum Trinken von Morgenkaffee gibt.
Der Wohnbereich im Obergeschoss ist das Bindeglied zwischen den beiden Wohnbereichen im Erdgeschoss. Es gibt eine unabhängige Treppe, die vom linken Teil nach oben führt und eine unabhängige Treppe vom rechten Teil nach unten. So können Sie von oben in den Wohnbereich, der sich am rechten Eingang befindet, oder in den Bereich, der sich am linken Eingang befindet, hinabsteigen.
Alle Räume im Obergeschoss und im Erdgeschoss sind hell, geräumig und eingestellt. Neben den Zimmern, Küchen und Bädern verfügt das Haus über zahlreiche Zusatzräume wie: Speisekammern neben den Küchen, praktische Abstellräume und Stauraum unter der Treppe.

Offer 48/9434/ODS. For sale nicely situated, large house in Gwiazdowo village near Slawno in Zachodniopomorskie province. This is a large, spacious home, solidly built on a huge 0. 5 acre lot. The house is located at the beginning of the plot, which in the amount of about 2000 m2 is fenced, neat and fully developed. On the plot there is additionally utility building, garden architecture, numerous fruit trees, shrubs, planting various ornamental plants. It's a beautiful, friendly place. The rest of the plot is in the form of a field where the owners grow vegetables, fruit and keep bees. The area is zoned for construction.
The property is in Gwiazdowo, just after the turn to Gwiazdówko about 10-12 km from Sławno. In Sławno, from the road Szczecin - Gdańsk, you turn to Pomiłowo and then left to Łętowo in the direction of the Łętowskie Lake. In Gwiazdowo go straight ahead in the direction of Żukowo ( Łętowo ). Access is directly from the municipal asphalt road. Only 3 km is to Lake Łętowski, a protected natural area with fantastic birds, fish and beautiful landscape.
The house has tremendous potential. It is built of solid, strong materials, the walls are made of two layers of red bricks with a delatation break and additionally insulated externally. The ceilings are solidly reinforced using the traditional method. The roof underwent a major renovation less than 2 years ago.
The house has a basement. The basement is very large, 2. 20 m high. There is a boiler room with a new Pellet stove, a fuel storeroom, and other rooms. The basement area is about 80 m2 ! (boiler room 21 m2, basement entrance and passageways 14 m2, utility basement 15 m2, additional basement 14 m2, fuel storage 20 m2).
The house is made so that on the ground floor there are two entrances on the left and right side of the building. Besides, there is an entrance from the garden, that is from the back of the building.
The entrance on the right is with an external mezzanine floor ( for gossiping with neighbours ) and leads to a flat with kitchen, bathroom, separate WC, three bedrooms and access to the garden. The entrance on the left side of the house leads to an apartment with two rooms, a kitchen an

Formularz kontaktowy

Waldemar Grochowski
+48Wyświetl numer
Administratorem Twoich danych osobowych jest SEMLINK Sp. z o.o.
Wyślij wiadomość

Dane podstawowe

 • Typ ofertySprzedaż
 • RynekWtórny

 • Ilość pięter1
 • Ilość pokoi7
 • Ilość łazienek3
 • Mediaprąd, woda, gaz, ścieki
 • Zabezpieczniaalarm, domofon, monitoring, ochrona
 • Stan mieszkaniabardzo dobry
 • UmeblowanieTak
 • Typ budynkuwolnostojący
 • Materiały budowlanecegła
 • Położenie działkiteren płaski
 • Kształt działkiprostokąt
 • Dojazd na działkędroga asfalotwa


Dane ogłoszenia

 • Data dodania27-07-2021
 • Data aktualizacji26-08-2021
 • Numer ogłoszenia:48/9434/ODS